GW5SMC27P05
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW5SMC27P05 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW5SMC27P05 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GW5SMC27P05 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | GW5SMC27P05 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4595 pcs |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 9.8V |
| Kotni kot | - |
| Tip | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - preskus | 25°C |
| Velikost / dimenzija | 8.00mm L x 12.00mm W |
| Serija | Petite Zenigata |
| Pakiranje | Tray |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 71 lm/W |
| Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) | - |
| Tip objektiva | Flat |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 1.80mm |
| Flux @ Tok / Temperatura - Preskus | 280 lm (Typ) |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Petite Zenigata White, Warm Rectangle |
| Tok - preskus | 400mA |
| Tok - maks | 460mA |
| Konfiguracija | Rectangle |
| Barva | White, Warm |
| CRI (indikator barvnih odtisov) | 80 |
| CCT (K) | 2700K |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4595 kosov Sharp Microelectronics GW5SMC27P05 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GW5SMC35P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5601
- del #:
GW5SMC60P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5074
- del #:
GW5SMB50P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
4161
- del #:
GW5SGD50P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5260
- del #:
GW5SMB60P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5892
- del #:
GW5SGD35P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5790
- del #:
GW5SMB40P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
4724
- del #:
GW5SGD40P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
5273
- del #:
GW5SMB27P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5089
- del #:
GW5SMC50P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5171
- del #:
GW5SMC30P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
4263
- del #:
GW5SMD27P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
6044
- del #:
GW5SMB30P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5755
- del #:
GW5SMC27P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5862
- del #:
GW5SMC40P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
4635
- del #:
GW5SMC50P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5050
- del #:
GW5SMC40P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
4755
- del #:
GW5SMC30P0C - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5646
- del #:
GW5SGD30P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5067
- del #:
GW5SGD27P05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5012

