GW5BTF30K00
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW5BTF30K00 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW5BTF30K00 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5247 pcs |
| Podatkovni list | GW5BTF30K00 Spec. |
| Izdelek | GW5BTF30K00.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 10.2V |
| Kotni kot | - |
| Tip | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - preskus | 25°C |
| Velikost / dimenzija | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Serija | Mini Zenigata |
| Pakiranje | Tray |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 57 lm/W |
| Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) | 8.90mm L x 7.90mm W |
| Tip objektiva | Flat |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 1.60mm |
| Flux @ Tok / Temperatura - Preskus | 375 lm (Typ) |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Warm Rectangle |
| Tok - preskus | 640mA |
| Tok - maks | 700mA |
| Konfiguracija | Rectangle |
| Barva | White, Warm |
| CRI (indikator barvnih odtisov) | 83 |
| CCT (K) | 3000K |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5247 kosov Sharp Microelectronics GW5BTF30K00 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GW5BRC15L02 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 4000K - Na zalogi:
5702
- del #:
GW5DGA30M04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 3025K - Na zalogi:
5212
- del #:
GW5DGC27M04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 2700K - Na zalogi:
5316
- del #:
GW5DGA40M04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 4050K - Na zalogi:
5263
- del #:
GW5BTF40KH0 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 4000K - Na zalogi:
4622
- del #:
GW5BTC50K00 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 5000K - Na zalogi:
5139
- del #:
GW5BQF15L0B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 2700K - Na zalogi:
5683
- del #:
GW5BTF15L0B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 3000K - Na zalogi:
4589
- del #:
GW5DGC30M04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 3025K - Na zalogi:
5504
- del #:
GW5BRF15L0B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 4000K - Na zalogi:
5960
- del #:
GW5BTF27K00 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 2700K - Na zalogi:
4744
- del #:
GW5BTF50K00 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 5000K - Na zalogi:
5308
- del #:
GW5BWF15L00 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 7WATT ZENIGATA 5000K - Na zalogi:
5927
- del #:
GW5BTC15L02 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 3000K - Na zalogi:
5087
- del #:
GW5BTC27K00 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 2700K - Na zalogi:
5082
- del #:
GW5BWC15L02 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.5W NORMAL WHITE - Na zalogi:
5866
- del #:
GW5BTC30K00 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 3000K - Na zalogi:
4466
- del #:
GW5DGA27M04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 2700K - Na zalogi:
3985
- del #:
GW5DGA50M04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 5000K - Na zalogi:
5882
- del #:
GW5BTC40KH0 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 4000K - Na zalogi:
4650
