GP2Y0A02YK
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP2Y0A02YK z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP2Y0A02YK z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GP2Y0A02YK |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | SENSOR DIST MEASUR 150CM ANLG |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GP2Y0A02YK |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | SENSOR DIST MEASUR 150CM ANLG |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5555 pcs |
| Podatkovni list | GP2Y0A02YK |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Napetost - Izhodna razlika (Typ) @ Razdalja | 2.05V @ 20 ~ 150cm |
| Napetost - Izhod (Typ) @ Razdalja | 400mV @ 150cm |
| Serija | - |
| Razdalja zaznavanja | 20 ~ 150cm |
| Vrsta izhoda | Analog |
| Druga imena | 425-1165 |
| delovna temperatura | -10°C ~ 60°C (TA) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| natančen opis | Optical Sensor 20 ~ 150cm Analog Output |
| Trenutni - dobava | 50mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5555 kosov Sharp Microelectronics GP2Y0A02YK na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
800-80-006-30-001191 - Proizvajalci:
Preci-Dip - Opis:
CONN HDR 6POS 0.100 SMD - Na zalogi:
73823

