GP2S27T3J00F
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP2S27T3J00F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP2S27T3J00F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5263 pcs |
| Podatkovni list | GP2S27J0000F SeriesGP2S27T Series |
| Izdelek | GP2S27T3J00F.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) | 35V |
| Serija | - |
| Metoda zaznavanja | Reflective |
| Razdalja zaznavanja | 0.028" (0.7mm) |
| Odzivni čas | 20µs, 20µs |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 4-SMD |
| Vrsta izhoda | Phototransistor |
| Druga imena | 425-2570-2 GP2S27T3J00F-ND |
| delovna temperatura | -25°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 5 (48 Hours) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Reflective Optical Sensor 0.028" (0.7mm) 4-SMD |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
| Tok - zbiralec (Ic) (maks.) | 20mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5263 kosov Sharp Microelectronics GP2S27T3J00F na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GP2S24BJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - Na zalogi:
5166
- del #:
GP2S60 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 1MM SMD - Na zalogi:
5792
- del #:
GP2S40J0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM PC - Na zalogi:
4833
- del #:
GP2S40JJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 6.5MM PCB - Na zalogi:
4474
- del #:
GP2S60B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Na zalogi:
220623
- del #:
GP2S27T - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - Na zalogi:
4755
- del #:
GP2S24CJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - Na zalogi:
5356
- del #:
GP2M023A050N - Proizvajalci:
Global Power Technologies Group - Opis:
MOSFET N-CH 500V 23A TO3PN - Na zalogi:
5109
- del #:
GP2S60A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - Na zalogi:
151339
- del #:
GP2S27TJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - Na zalogi:
4743
- del #:
GP2S27T6J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - Na zalogi:
4640
- del #:
GP2S27T2J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD - Na zalogi:
4600
- del #:
GP2S24BCJ00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Na zalogi:
5248
- del #:
GP2M020A060N - Proizvajalci:
Global Power Technologies Group - Opis:
MOSFET N-CH 600V 20A TO3PN - Na zalogi:
5729
- del #:
GP2S28 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6MM PCB - Na zalogi:
5083
- del #:
GP2S24J0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Na zalogi:
4766
- del #:
GP2S24 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM DIP - Na zalogi:
5081
- del #:
GP2S40 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6.5MM PC - Na zalogi:
4898
- del #:
GP2S24ABJ00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM PCB - Na zalogi:
4591
- del #:
GP2S700HCP - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM SMD - Na zalogi:
55155
