GP1UX501QS
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UX501QS z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UX501QS z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GP1UX501QS |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GP1UX501QS |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4715 pcs |
| Podatkovni list | GP1UX50QS Series Spec |
| Izdelek | GP1UX501QS-001.jpg , GP1UX501QS-002.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 2.4V ~ 5.5V |
| Serija | - |
| Razdalja zaznavanja | 8m |
| Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 425-1911 |
| Usmerjenost | Side View |
| delovna temperatura | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Trenutni - dobava | 1.5mA |
| B.P.F. Center Frekvenca | 38.0kHz |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4715 kosov Sharp Microelectronics GP1UX501QS na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GP1UX502RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - Na zalogi:
5093
- del #:
GP1UX511QS - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - Na zalogi:
142425
- del #:
GP1UX320RKS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
5786
- del #:
GP1UX312QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IR REMOTE RECEIVER 36.7KHZ 3-PIN - Na zalogi:
5434
- del #:
GP1UX500QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36KHZ - Na zalogi:
4165
- del #:
GP1UX31RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 40KHZ - Na zalogi:
5705
- del #:
GP1UX512RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V TOP 36.7KHZ - Na zalogi:
4193
- del #:
GP1UX312RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
4857
- del #:
GP1UX517RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V TOP 56.8KHZ - Na zalogi:
5449
- del #:
GP1UX317RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
4880
- del #:
GP1UX510RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 36KHZ - Na zalogi:
4268
- del #:
GP1UX31QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Na zalogi:
5078
- del #:
GP1UX512QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 36.7KHZ - Na zalogi:
4440
- del #:
GP1UX511RK - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 38KHZ - Na zalogi:
4127
- del #:
GP1UX311RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Na zalogi:
4887
- del #:
GP1UX51QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 40KHZ - Na zalogi:
4369
- del #:
GP1UX517QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 56.8KHZ - Na zalogi:
3984
- del #:
GP1UX320QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
4976
- del #:
GP1UX317QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Na zalogi:
4652
- del #:
GP1UX510QS - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 36KHZ - Na zalogi:
4133
