GP1UM271XK0F
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UM271XK0F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UM271XK0F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GP1UM271XK0F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GP1UM271XK0F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4764 pcs |
| Podatkovni list | GP1UM26-28XK/28YK Series |
| Izdelek | GP1UM271XK0F-001.jpg , GP1UM271XK0F-002.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 4.5V ~ 5.5V |
| Serija | - |
| Razdalja zaznavanja | 10.5m |
| Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 425-2014 |
| Usmerjenost | Top View |
| delovna temperatura | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 10.5m Through Hole |
| Trenutni - dobava | 500µA |
| B.P.F. Center Frekvenca | 38.0kHz |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4764 kosov Sharp Microelectronics GP1UM271XK0F na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GP1UM26XK0VF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE IR TOP 40KHZ - Na zalogi:
4477
- del #:
GP1UM272XK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Na zalogi:
88099
- del #:
GP1UM272RKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - Na zalogi:
115726
- del #:
GP1UM271RK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Na zalogi:
4507
- del #:
GP1UM272XK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Na zalogi:
82221
- del #:
GP1UM271XK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Na zalogi:
4325
- del #:
GP1UM271XKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE 5V 38KHZ - Na zalogi:
4900
- del #:
GP1UM270RK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Na zalogi:
5312
- del #:
GP1UM270XK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Na zalogi:
4229
- del #:
GP1UM272RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Na zalogi:
83414
- del #:
GP1UM277XK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Na zalogi:
90424
- del #:
GP1UM270RKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Na zalogi:
4264
- del #:
GP1UM277RK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Na zalogi:
92710
- del #:
GP1UM272RK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Na zalogi:
97249
- del #:
GP1UM271RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Na zalogi:
5243
- del #:
GP1UM277XK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Na zalogi:
5669
- del #:
GP1UM271RMVF - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
IR DETECTING UNIT - Na zalogi:
127762
- del #:
GP1UM271RKVF - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER IR REMOTE 5V 38KHZ - Na zalogi:
4513
- del #:
GP1UM270XKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Na zalogi:
4940
- del #:
GP1UM277RK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Na zalogi:
62131
