GP1UE281XK
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UE281XK z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UE281XK z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GP1UE281XK |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GP1UE281XK |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4029 pcs |
| Podatkovni list | GP1UE26-28XK/28YK Series |
| Izdelek | GP1UE281XK-001.jpg , GP1UE281XK-002.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 2.4V ~ 3.6V |
| Serija | - |
| Razdalja zaznavanja | 10m |
| Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 425-1905 |
| Usmerjenost | Top View |
| delovna temperatura | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| natančen opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 10m Through Hole |
| Trenutni - dobava | 600µA |
| B.P.F. Center Frekvenca | 38.0kHz |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4029 kosov Sharp Microelectronics GP1UE281XK na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
MTMM-132-08-L-D-057 - Proizvajalci:
Samtec, Inc. - Opis:
2MM TERMINAL STRIP - Na zalogi:
12874
