GP1UE271RK0F
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UE271RK0F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GP1UE271RK0F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4400 pcs |
| Podatkovni list | GP1UE27RK00F Series |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 2.7V ~ 5.5V |
| Serija | - |
| Razdalja zaznavanja | 8m |
| Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | Top View |
| delovna temperatura | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Trenutni - dobava | 400µA |
| B.P.F. Center Frekvenca | 38.0kHz |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4400 kosov Sharp Microelectronics GP1UE271RK0F na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GP1UE271XK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Na zalogi:
5365
- del #:
GP1UE26XK00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Na zalogi:
5788
- del #:
GP1UE271XK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Na zalogi:
4349
- del #:
GP1UE267XKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Na zalogi:
4590
- del #:
GP1UE277RK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Na zalogi:
5884
- del #:
GP1UE26RK0VF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Na zalogi:
4890
- del #:
GP1UE270RKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC IR DETECTOR LV 36KHZ REMOTE - Na zalogi:
6013
- del #:
GP1UE267XK0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Na zalogi:
5236
- del #:
GP1UE271RKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Na zalogi:
111962
- del #:
GP1UE26XK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Na zalogi:
5733
- del #:
GP1UE270KKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
5403
- del #:
GP1UE277XK - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Na zalogi:
120206
- del #:
GP1UE270XKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
4986
- del #:
GP1UE272XKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
6027
- del #:
GP1UE274XKC4 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
4528
- del #:
GP1UE26RK00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Na zalogi:
5186
- del #:
GP1UE26XK0VF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Na zalogi:
5955
- del #:
GP1UE272RKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Na zalogi:
5109
- del #:
GP1UE277RKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Na zalogi:
5950
- del #:
GP1UE271XKVF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Na zalogi:
5267

