GM1JR35200AE
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GM1JR35200AE z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GM1JR35200AE z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GM1JR35200AE |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED RED CLEAR 1608 SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GM1JR35200AE |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED RED CLEAR 1608 SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4152 pcs |
| Podatkovni list | GM1Jx35200AE Series |
| Izdelek | GM1JR35200AE.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina - vrh | 639nm |
| Valovna dolžina - prevladujoča | 631nm |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 2V |
| Kotni kot | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 1608 |
| Velikost / dimenzija | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 0603 (1608 Metric) |
| Druga imena | 425-1810-2 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Millicandela Ocena | 15mcd |
| Preglednost objektiva | Clear |
| Stil / velikost objektiva | Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm |
| Barva objektiva | Colorless |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Višina (maks.) | 0.40mm |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | Red 631nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) |
| Tok - preskus | 5mA |
| Konfiguracija | Standard |
| Barva | Red |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4152 kosov Sharp Microelectronics GM1JR35200AE na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GM1JS35200AE - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED ORANGE CLEAR 1608 SMD - Na zalogi:
5840
- del #:
GM1JJ35200AE - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED ORANGE CLEAR 1608 SMD - Na zalogi:
4023
- del #:
GM1WA55360A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED RGB 628NM 528NM 472NM 1616 - Na zalogi:
4368
- del #:
GM1HY55200A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD - Na zalogi:
4818
- del #:
GM1JER80301A - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
LED YELLOW/GREEN 1608 SMD - Na zalogi:
5176
- del #:
GM1EG55200A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED GREEN CLEAR 1608 SMD - Na zalogi:
5948
- del #:
GM1HD55200A - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
LED RED CLEAR 1608 SMD - Na zalogi:
5678
- del #:
GM1JV35200AE - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED AMBER CLEAR 1608 SMD - Na zalogi:
4499
- del #:
GM1WA55311A - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
LED RGB 1616 SMD - Na zalogi:
41710
- del #:
GM1WA08350A - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
LED BLUE/GRN/ORG 1616 SMD - Na zalogi:
4445
- del #:
GM1EG55200M - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED YELLOW/GREEN CHIP SMD - Na zalogi:
4479
- del #:
GM1JE35200AZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED YELLOW/GREEN 1608 SMD - Na zalogi:
5216
- del #:
GM1WA55310A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED RED/GRN/BLU 1616 SMD - Na zalogi:
4517
- del #:
GM1CW35200A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED PSUEDO WHITE CHIP SMD - Na zalogi:
5933
- del #:
GM1WA80350A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED BLUE/GREEN/ORG CLR CHIP SMD - Na zalogi:
45528
