GL100MN3MP
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GL100MN3MP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GL100MN3MP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GL100MN3MP |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GL100MN3MP |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4730 pcs |
| Podatkovni list | GL100MN3MPx |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | 940nm |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.25V |
| Kotni kot | 18° |
| Tip | Infrared (IR) |
| Serija | - |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 3mW/sr @ 20mA |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD, No Lead |
| Usmerjenost | Top View |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Tip montaže | Surface Mount, Right Angle |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Infrared (IR) Emitter 940nm 1.25V 50mA 3mW/sr @ 20mA 18° 2-SMD, No Lead |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4730 kosov Sharp Microelectronics GL100MN3MP na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GL100MN1MP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
4900
- del #:
GL102F33IDT - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
184176
- del #:
GL100F35CDT - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na zalogi:
189261
- del #:
GL100F35IET - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na zalogi:
207262
- del #:
GL102F23CET - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
210310
- del #:
GL102F23IDT - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
224640
- del #:
GL102F33CDT - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
204317
- del #:
GL102F23CDT - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
232989
- del #:
GL102E9J - Proizvajalci:
U.S. Sensor - Opis:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - Na zalogi:
70918
- del #:
GL100MN0MP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
5741
- del #:
GL100F35IDT - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na zalogi:
215670
- del #:
GL100MN0MP1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
5799
- del #:
GL100MN3MP1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
5909
- del #:
GL102E5J - Proizvajalci:
U.S. Sensor - Opis:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - Na zalogi:
70711
- del #:
GL102F33CET - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
214549
- del #:
GL100MN1MP1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
4529
- del #:
GL100MD1MP1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
4456
- del #:
GL102F23IET - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na zalogi:
215702
- del #:
GL100MD0MP1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na zalogi:
5752
- del #:
GL100F35CET - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na zalogi:
182835

