2201845
Phoenix Contact
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 2201845 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 2201845 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 2201845 |
|---|---|
| Proizvajalec | Phoenix Contact |
| Opis | ELECTRONIC HOUSING COVER CAP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.256 | $0.248 | $0.231 | $0.213 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.197 | $0.187 | $0.176 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 2201845 |
|---|---|
| Proizvajalec | Phoenix Contact |
| Opis | ELECTRONIC HOUSING COVER CAP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 124905 pcs |
| Podatkovni list | 2201845 DatasheetConnector, Electronic Housings |
| Izdelek | 2201845.jpg |
| Kategorija | Škatle, Enclosures, Racks |
| Tip | Filler Plug |
| Velikost / dimenzija | 0.886" W (22.50mm) |
| Serija | EH |
| Druga imena | 277-10463 EH22,5F-FP/ABSBK9005 EH225FFPABSBK9006 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Material | Plastic, ABS |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Za uporabo s / sorodnimi izdelki | 22.5mm Wide Housing |
| Lastnosti | Vented |
| natančen opis | Plastic, ABS Filler Plug 0.886" W (22.50mm) Black |
| Barva | Black |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Phoenix Contact. Imamo 124905 kosov Phoenix Contact 2201845 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
2201847 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER CAP - Na zalogi:
79963
- del #:
2201855-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MINI I/O PLUG KIT TYPE I LM MIX - Na zalogi:
12528
- del #:
2201838-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET LGA 2011POS GOLD - Na zalogi:
4742
- del #:
2201844 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER CAP - Na zalogi:
125086
- del #:
2201837 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER - Na zalogi:
34267
- del #:
2201855-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MINI I/O PLUG KIT TYPE I L - Na zalogi:
16008
- del #:
2201835 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER - Na zalogi:
44375
- del #:
2201842 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
COMPONENT HOUSING COLOR: BLACK - Na zalogi:
99089
- del #:
2201860 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
COMPONENT HOUSING WITH VENTS LOW - Na zalogi:
1586
- del #:
2201838-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET LGA 2011POS GOLD - Na zalogi:
4990
- del #:
2201864-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MINI I/O REC KIT TYPE I M - Na zalogi:
14005
- del #:
2201846 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER CAP - Na zalogi:
125677
- del #:
2201843 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
COMPONENT HOUSING COLOR: GRAY - Na zalogi:
80748
- del #:
2201869 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
BC 161 6 OT 212121 KMGY - Na zalogi:
15129
- del #:
2201855-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MINI I/O PLUG KIT TYPE I M - Na zalogi:
14536
- del #:
2201864-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MINI I/O REC KIT TYPE I L - Na zalogi:
13872
- del #:
2201841 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER CAP - Na zalogi:
98498
- del #:
2201840 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER CAP - Na zalogi:
92295
- del #:
2201836 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
ELECTRONIC HOUSING COVER - Na zalogi:
26183
- del #:
2201864-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MINI I/O REC KIT TYPE I LM MIX - Na zalogi:
11548
