EE-SPY302
Omron Automation & Safety
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite EE-SPY302 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite EE-SPY302 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | EE-SPY302 |
|---|---|
| Proizvajalec | Omron Automation & Safety |
| Opis | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.389 | $19.37 | $17.84 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.801 | $15.292 | $14.782 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | EE-SPY302 |
|---|---|
| Proizvajalec | Omron Automation & Safety |
| Opis | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 2552 pcs |
| Podatkovni list | EE-SPY301-02/401-02 |
| Izdelek | EE-SPY302.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 5 V ~ 24 V |
| Serija | - |
| Senzorski predmet | White Paper |
| Metoda zaznavanja | Reflective, Diffuse |
| Sensing Light | Infrared |
| Razdalja zaznavanja | 0.197" (5mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | PCB Mount |
| Izhodna konfiguracija | NPN - Open Collector/Dark-ON |
| Druga imena | EE-SPY302-ND EESPY302 OR1045 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Lastnosti | Supports Connection With PLCs |
| natančen opis | Reflective, Diffuse Optical Sensor 0.197" (5mm) White Paper PCB Mount |
| Trenutni - dobava | 15mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Omron Automation & Safety. Imamo 2552 kosov Omron Automation & Safety EE-SPY302 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
EE-SPY401 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - Na zalogi:
2377
- del #:
EE-SPY411 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Na zalogi:
2375
- del #:
EE-SPX741 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Na zalogi:
1268
- del #:
EE-SPX743 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Na zalogi:
1283
- del #:
EE-SPX840 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Na zalogi:
1501
- del #:
EE-SPY311 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Na zalogi:
2449
- del #:
EE-SPX613-2 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENS PHOTOMICRO LQUD LEVL 12-24V - Na zalogi:
766
- del #:
EE-SPX843 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Na zalogi:
863
- del #:
EE-SPY414 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
PHOTOINTERUPTER TRANSMISSIVE - Na zalogi:
2259
- del #:
EE-SPY801 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - Na zalogi:
754
- del #:
EE-SPX841 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Na zalogi:
1281
- del #:
EE-SPY301 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - Na zalogi:
2513
- del #:
EE-SPY412 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Na zalogi:
2248
- del #:
EE-SPY312 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Na zalogi:
2442
- del #:
EE-SPX742 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Na zalogi:
1220
- del #:
EE-SPX842 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Na zalogi:
1687
- del #:
EE-SPY402 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - Na zalogi:
2624
- del #:
EE-SPX740 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Na zalogi:
1380
- del #:
EE-SPY802 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - Na zalogi:
935
