TC4429CPA
Micrel / Microchip Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite TC4429CPA z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite TC4429CPA z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | TC4429CPA |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MOSFET DRIVER 6A INV 8DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.575 | $0.479 | $0.436 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | TC4429CPA |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MOSFET DRIVER 6A INV 8DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 75475 pcs |
| Podatkovni list | TC4420, 4429 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - oskrba | 4.5 V ~ 18 V |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-PDIP |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 25ns, 25ns |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Druga imena | 158-1027 158-1027-ND |
| delovna temperatura | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Število voznikov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logična napetost - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | Inverting |
| Vrsta vrat | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Pogonska konfiguracija | Low-Side |
| natančen opis | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-PDIP |
| Trenutna - Peak izhod (vir, potop) | 6A, 6A |
| Vrsta kanala | Single |
| Številka osnovnega dela | TC4429 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Micrel / Microchip Technology. Imamo 75475 kosov Micrel / Microchip Technology TC4429CPA na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
TC4429CAT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV TO220-5 - Na zalogi:
47844
- del #:
TC4428VPA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8DIP - Na zalogi:
86420
- del #:
TC4428VUA713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP - Na zalogi:
81187
- del #:
TC4429VAT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 6A SNGL HS TO220-5 - Na zalogi:
43442
- del #:
TC4429COA713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Na zalogi:
74253
- del #:
TC4428VMF713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8DFN - Na zalogi:
81209
- del #:
TC4429MJA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8CDIP - Na zalogi:
8087
- del #:
TC4429IJA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8CDIP - Na zalogi:
8732
- del #:
TC4429EMF713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Na zalogi:
61190
- del #:
TC4429VMF713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Na zalogi:
82368
- del #:
TC4429EOA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Na zalogi:
76408
- del #:
TC4428VUA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP - Na zalogi:
70174
- del #:
TC4429COA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Na zalogi:
77142
- del #:
TC4428VOA713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC - Na zalogi:
95479
- del #:
TC4429VMF - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Na zalogi:
88579
- del #:
TC4429EPA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8DIP - Na zalogi:
86524
- del #:
TC4428VOA - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC - Na zalogi:
97447
- del #:
TC4429EMF - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Na zalogi:
57641
- del #:
TC4428VOA713-VAO - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
1.5A DUAL MOSFET DRVR - Na zalogi:
5026
- del #:
TC4429EOA713 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Na zalogi:
77736

