TC120303EHATR
Micrel / Microchip Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite TC120303EHATR z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite TC120303EHATR z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | TC120303EHATR |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | TC120303EHATR |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4153 pcs |
| Podatkovni list | TC120 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (Min) | 1.8V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Topologija | Buck |
| Sinhronski usmerjevalnik | No |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-SOP |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvenca - preklop | 300kHz |
| natančen opis | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 600mA 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Trenutni - izhod | 600mA |
| Številka osnovnega dela | TC120303 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Micrel / Microchip Technology. Imamo 4153 kosov Micrel / Microchip Technology TC120303EHATR na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
CXA1304-0000-000F00B240H - Proizvajalci:
Cree - Opis:
LED COB CXA1304 NEUTRAL WHT SQ - Na zalogi:
61133

