PIC24FJ64GA202-I/SS
Micrel / Microchip Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PIC24FJ64GA202-I/SS z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PIC24FJ64GA202-I/SS z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 282 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.014 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 36893 pcs |
| Podatkovni list | PIC24FJ128GA204 Family |
| Izdelek | PIC24FJ64GA202-I/SS.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Paket naprave za dobavitelja | 28-SSOP |
| Hitrost | 32MHz |
| Serija | PIC® XLP™ 24F |
| Velikost RAM-a | 8K x 8 |
| Vrsta pomnilnika programa | FLASH |
| Velikost pomnilnika programa | 64KB (64K x 8) |
| Periferne naprave | AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, HLVD, POR, PWM, WDT |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Tip oscilatorja | Internal |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število I / O | 21 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Velikost EEPROM | - |
| natančen opis | PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP |
| Podatkovni pretvorniki | A/D 10x10b/12b |
| Osnovna velikost | 16-Bit |
| Core procesor | PIC |
| Povezovanje | I²C, IrDA, LINbus, SmartCard, SPI, UART/USART |
| Številka osnovnega dela | PIC24FJ64GA202 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Micrel / Microchip Technology. Imamo 36893 kosov Micrel / Microchip Technology PIC24FJ64GA202-I/SS na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PIC24FJ64GA204-I/PT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Na zalogi:
30780
- del #:
PIC24FJ64GA202T-I/SO - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Na zalogi:
36542
- del #:
PIC24FJ64GA204T-I/ML - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Na zalogi:
31530
- del #:
PIC24FJ64GA202-I/SP - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - Na zalogi:
27231
- del #:
PIC24FJ64GA204-E/ML - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Na zalogi:
31708
- del #:
PIC24FJ64GA110T-I/PF - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Na zalogi:
4731
- del #:
PIC24FJ64GA204-I/ML - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Na zalogi:
31097
- del #:
PIC24FJ64GA110-I/PT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Na zalogi:
4713
- del #:
PIC24FJ64GA110T-I/PT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Na zalogi:
5257
- del #:
PIC24FJ64GA204-E/PT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Na zalogi:
25820
- del #:
PIC24FJ64GA202T-I/SS - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - Na zalogi:
39346
- del #:
PIC24FJ64GA202-E/SO - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Na zalogi:
30970
- del #:
PIC24FJ64GA306-I/MR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFN - Na zalogi:
30973
- del #:
PIC24FJ64GA202-E/SP - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - Na zalogi:
30631
- del #:
PIC24FJ64GA202-I/SO - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Na zalogi:
37721
- del #:
PIC24FJ64GA202-E/MM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Na zalogi:
34068
- del #:
PIC24FJ64GA202-E/SS - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - Na zalogi:
31564
- del #:
PIC24FJ64GA202T-I/MM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Na zalogi:
33569
- del #:
PIC24FJ64GA204T-I/PT - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Na zalogi:
35889
- del #:
PIC24FJ64GA202-I/MM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Na zalogi:
35002
