MIC79050-4.2BMM
Micrel / Microchip Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite MIC79050-4.2BMM z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite MIC79050-4.2BMM z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.034 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 35780 pcs |
| Podatkovni list | MIC79050 |
| Izdelek | MIC79050-4.2BMM.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - napajanje (maks.) | 16V |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-MSOP |
| Serija | - |
| Programabilne funkcije | - |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Število celic | 1 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vmesnik | - |
| Zaščita napak | Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current |
| natančen opis | Charger IC Lithium Ion 8-MSOP |
| Tok - polnjenje | Constant, Pulsed |
| Tok napajanja - maks | - |
| Napetost akumulatorja | 4.2V |
| Baterija kemija | Lithium Ion |
| Številka osnovnega dela | MIC79050 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Micrel / Microchip Technology. Imamo 35780 kosov Micrel / Microchip Technology MIC79050-4.2BMM na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
MIC79050-4.2YMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Na zalogi:
57273
- del #:
MIC7401YFL-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na zalogi:
8814
- del #:
MIC74BQS - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na zalogi:
45578
- del #:
MIC79050-4.2YMM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Na zalogi:
53651
- del #:
MIC74BQS-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na zalogi:
58116
- del #:
MIC79050-4.2BS TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na zalogi:
55684
- del #:
MIC79050-4.2BM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na zalogi:
35904
- del #:
MIC7400YFL-T5 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na zalogi:
5283
- del #:
MIC7401YFL-T5 - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na zalogi:
5426
- del #:
MIC79050-4.2BMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Na zalogi:
49654
- del #:
MIC79050-4.2BM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na zalogi:
46549
- del #:
MIC79050-4.2YS-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na zalogi:
47557
- del #:
MIC79050-4.2YM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na zalogi:
51911
- del #:
MIC79050-4.2BS - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na zalogi:
38783
- del #:
MIC74YQS - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na zalogi:
69301
- del #:
MIC74YQS-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na zalogi:
68292
- del #:
MIC79110-4.2BML-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 10-MLF - Na zalogi:
41446
- del #:
MIC79050-4.2YS - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na zalogi:
84598
- del #:
MIC79050-4.2YM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na zalogi:
49654
- del #:
MIC7400YFL-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na zalogi:
8252
