MIC3809YMM
Micrel / Microchip Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite MIC3809YMM z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite MIC3809YMM z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | MIC3809YMM |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.677 | $0.562 | $0.511 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MIC3809YMM |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 58670 pcs |
| Podatkovni list | MIC3808/3809 |
| Izdelek | MIC3809YMM.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 14 V |
| Topologija | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Sinhronski usmerjevalnik | No |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-MSOP |
| Serija | - |
| Serijski vmesniki | - |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Vrsta izhoda | Transistor Driver |
| Izhodne faze | 1 |
| Izhodna konfiguracija | Positive, Isolation Capable |
| Druga imena | 576-2281 MIC3809YMM-ND |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število izhodov | 1 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Up/Step-Down |
| Frekvenca - preklop | 200kHz |
| Delovni cikel (maks.) | 49% |
| natančen opis | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-MSOP |
| Nadzorne funkcije | Frequency Control |
| Sinhronizacija ure | No |
| Številka osnovnega dela | MIC3809 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Micrel / Microchip Technology. Imamo 58670 kosov Micrel / Microchip Technology MIC3809YMM na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
MIC3809YMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP - Na zalogi:
61354
- del #:
MIC38300HYHL-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
DC DC CONVERTER 1-5V 2.2A - Na zalogi:
23624
- del #:
MIC3809YM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Na zalogi:
51930
- del #:
MIC3809YM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Na zalogi:
54586
- del #:
MIC3808YMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-MSOP - Na zalogi:
60181
- del #:
MIC3839BMM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP - Na zalogi:
64582
- del #:
MIC3838YMM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Na zalogi:
88943
- del #:
MIC3808YM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-SOIC - Na zalogi:
78452
- del #:
MIC3809BMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP - Na zalogi:
71881
- del #:
MIC3808YM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-SOIC - Na zalogi:
68641
- del #:
MIC3838BMM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Na zalogi:
58775
- del #:
MIC3809BM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Na zalogi:
64481
- del #:
MIC38150HYHL-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
DC DC CONVERTER 1-5V 1.5A - Na zalogi:
35506
- del #:
MIC3838BMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Na zalogi:
68430
- del #:
MIC3809BMM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP - Na zalogi:
64718
- del #:
MIC38300HYHL-EV - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
EVAL HIGH EFFICIENCY LDO REG - Na zalogi:
3402
- del #:
MIC38150HYHL-EV - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
EVAL HIGH EFFICIENCY LDO REG - Na zalogi:
3166
- del #:
MIC3808YMM - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-MSOP - Na zalogi:
70423
- del #:
MIC3809BM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Na zalogi:
76596
- del #:
MIC3838YMM-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Na zalogi:
96188
