ATMEGA48PB-AN
Micrel / Microchip Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite ATMEGA48PB-AN z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite ATMEGA48PB-AN z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | ATMEGA48PB-AN |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 750 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.351 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | ATMEGA48PB-AN |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 65884 pcs |
| Podatkovni list | ATmega48/88/168PB Datasheet |
| Izdelek | ATMEGA48PB-AN.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Paket naprave za dobavitelja | 32-TQFP (7x7) |
| Hitrost | 20MHz |
| Serija | AVR® ATmega |
| Velikost RAM-a | 512 x 8 |
| Vrsta pomnilnika programa | FLASH |
| Velikost pomnilnika programa | 4KB (2K x 16) |
| Periferne naprave | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pakiranje | Tray |
| Paket / primer | 32-TQFP |
| Tip oscilatorja | Internal |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Število I / O | 27 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Velikost EEPROM | 256 x 8 |
| natančen opis | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) |
| Podatkovni pretvorniki | A/D 8x10b |
| Osnovna velikost | 8-Bit |
| Core procesor | AVR |
| Povezovanje | I²C, SPI, UART/USART |
| Številka osnovnega dela | ATMEGA48 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Micrel / Microchip Technology. Imamo 65884 kosov Micrel / Microchip Technology ATMEGA48PB-AN na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
ATMEGA48PB-MUR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VFQFN - Na zalogi:
67614
- del #:
ATMEGA48PA-MUR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Na zalogi:
77527
- del #:
ATMEGA48PA-MNR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Na zalogi:
95780
- del #:
ATMEGA48PB-MU - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VFQFN - Na zalogi:
67862
- del #:
ATMEGA48PB-AU - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Na zalogi:
55429
- del #:
ATMEGA48PB-MNR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32QFN - Na zalogi:
62918
- del #:
ATMEGA48PA-PN - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP - Na zalogi:
74573
- del #:
ATMEGA48PB-MUR - Proizvajalci:
Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VFQFN - Na zalogi:
5579
- del #:
ATMEGA48PA-MN - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Na zalogi:
94742
- del #:
ATMEGA48PB-AUR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Na zalogi:
92095
- del #:
ATMEGA48PA-MMNR - Proizvajalci:
Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN - Na zalogi:
73231
- del #:
ATMEGA48PA-MU - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Na zalogi:
90296
- del #:
ATMEGA48PV-10AU - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Na zalogi:
61342
- del #:
ATMEGA48PA-MUR - Proizvajalci:
Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Na zalogi:
91110
- del #:
ATMEGA48PB-MN - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32QFN - Na zalogi:
71439
- del #:
ATMEGA48PA-PU - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP - Na zalogi:
64615
- del #:
ATMEGA48PB-AUR - Proizvajalci:
Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Na zalogi:
73242
- del #:
ATMEGA48PA-MMNR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN - Na zalogi:
67011
- del #:
ATMEGA48PA-MNR - Proizvajalci:
Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Na zalogi:
57190
- del #:
ATMEGA48PB-ANR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Na zalogi:
95274
