4778-30
L3 Narda-MITEQ
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 4778-30 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 4778-30 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 4778-30 |
|---|---|
| Proizvajalec | L3 Narda-MITEQ |
| Opis | RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $92.442 | $86.664 | $82.331 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 4778-30 |
|---|---|
| Proizvajalec | L3 Narda-MITEQ |
| Opis | RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 378 pcs |
| Podatkovni list | SMA, 2.92mm Mini Fixed Attenuators |
| Izdelek | 4778-30.jpg |
| Kategorija | RF / IF in RFID |
| Serija | - |
| Moč (Watts) | 2W |
| Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | SMA In-Line Module |
| Druga imena | 1949-1079 |
| Frekvenčni razpon | 0Hz ~ 12.4GHz |
| natančen opis | RF Attenuator 30dB 0Hz ~ 12.4GHz 2W SMA In-Line Module |
| Znižanje vrednosti | 30dB |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije L3 Narda-MITEQ. Imamo 378 kosov L3 Narda-MITEQ 4778-30 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
4778-10 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE - Na zalogi:
447
- del #:
4779-4 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 4DB SMA MODULE - Na zalogi:
285
- del #:
4779-1 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 1DB SMA MODULE - Na zalogi:
299
- del #:
4778-20 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE - Na zalogi:
511
- del #:
4779-30 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE - Na zalogi:
352
- del #:
4777-6 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - Na zalogi:
160
- del #:
4777-K-48 - Proizvajalci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 48" - Na zalogi:
2224
- del #:
4779-10 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE - Na zalogi:
441
- del #:
4777-C-36 - Proizvajalci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG58C/U 36" - Na zalogi:
3954
- del #:
4777-K-24 - Proizvajalci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 24" - Na zalogi:
2862
- del #:
4777-K-36 - Proizvajalci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 36" - Na zalogi:
2927
- del #:
4779-5 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 5DB SMA MODULE - Na zalogi:
262
- del #:
4779-3 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 3DB SMA MODULE - Na zalogi:
387
- del #:
4778 - Proizvajalci:
Vector Electronics & Technology, Inc. - Opis:
TERMINAL PIN .025D X-TRA PLAT - Na zalogi:
4508
- del #:
4777-C-24 - Proizvajalci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG58C/U 24" - Na zalogi:
4461
- del #:
4779-20 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE - Na zalogi:
470
- del #:
4778-6 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - Na zalogi:
626
- del #:
4779-6 - Proizvajalci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - Na zalogi:
363
