X9317TS8Z-2.7
Intersil
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite X9317TS8Z-2.7 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite X9317TS8Z-2.7 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Proizvajalec | Intersil |
| Opis | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Proizvajalec | Intersil |
| Opis | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 25609 pcs |
| Podatkovni list | X9317 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - oskrba | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toleranca | ±20% |
| Temperaturni koeficient (Typ) | ±300 ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-SOIC |
| Serija | XDCP™ |
| Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) | 400 |
| Odpornost (Ohms) | 100k |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C |
| Število Taps | 100 |
| Število vezij | 1 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vrsta pomnilnika | Non-Volatile |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vmesnik | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Konfiguracija | Potentiometer |
| Številka osnovnega dela | X9317 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Intersil. Imamo 25609 kosov Intersil X9317TS8Z-2.7 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
X9317TS8IZ-2.7T1 - Proizvajalci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Na zalogi:
5380
- del #:
X9317TV8I-2.7T2 - Proizvajalci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Na zalogi:
4866
- del #:
X9317TS8I-2.7T1 - Proizvajalci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Na zalogi:
5369
- del #:
X9317TS8I-2.7T2 - Proizvajalci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Na zalogi:
5407
- del #:
X9317TV8I-2.7T1 - Proizvajalci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Na zalogi:
4827
- del #:
X9317TS8Z-2.7T1 - Proizvajalci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Na zalogi:
5754

