CR4120-75
CR Magnetics, Inc.
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite CR4120-75 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite CR4120-75 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | CR4120-75 |
|---|---|
| Proizvajalec | CR Magnetics, Inc. |
| Opis | SENSOR CURRENT XFMR 75A AC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $58.093 | $54.461 | $52.646 | $50.83 | $49.922 | |
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | CR4120-75 |
|---|---|
| Proizvajalec | CR Magnetics, Inc. |
| Opis | SENSOR CURRENT XFMR 75A AC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 787 pcs |
| Podatkovni list | CR4100 Series |
| Izdelek | CR4120-75-001.jpg , CR4120-75-002.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 24V |
| Serija | CR4100 |
| Tip senzorja | Transformer w/Conditioning |
| Občutljivost | - |
| Odzivni čas | 250ms |
| Polarizacija | Bidirectional |
| Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Module |
| Izhod | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Druga imena | 582-1052 CR412075 |
| delovna temperatura | 0°C ~ 60°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | DIN Rail, Panel |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Linearnost | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Pogostost | 20Hz ~ 5kHz |
| Za merjenje | AC |
| natančen opis | Current Sensor 75A 1 Channel Transformer w/Conditioning Bidirectional Module |
| Tok - Supply (Max) | 40mA |
| Trenutni - zaznavanje | 75A |
| California Prop 65 | Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Acrylonitrile which is known to the State of California to cause cancer. For more information go to www.P65warnings.ca.gov. |
| Natančnost | ±0.5% |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije CR Magnetics, Inc.. Imamo 787 kosov CR Magnetics, Inc. CR4120-75 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
CR4120-25 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 25A AC - Na zalogi:
563
- del #:
CR4120-100 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC - Na zalogi:
738
- del #:
CR4120S-20 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC - Na zalogi:
514
- del #:
CR4120-5 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC - Na zalogi:
518
- del #:
CR4120S-5 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC - Na zalogi:
436
- del #:
CR4120-15 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC - Na zalogi:
524
- del #:
CR4120S-150 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC - Na zalogi:
442
- del #:
CR4120S-25 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 25A AC - Na zalogi:
477
- del #:
CR4120S-40 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC - Na zalogi:
529
- del #:
CR4120-150 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC - Na zalogi:
564
- del #:
CR4120S-15 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC - Na zalogi:
451
- del #:
CR4120S-0.5 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 0.5A AC - Na zalogi:
429
- del #:
CR4120-40 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC - Na zalogi:
475
- del #:
CR4120S-30 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC - Na zalogi:
433
- del #:
CR4120-50 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 50A AC - Na zalogi:
612
- del #:
CR4120-30 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC - Na zalogi:
616
- del #:
CR4120-10 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 10A AC - Na zalogi:
556
- del #:
CR4120-20 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC - Na zalogi:
535
- del #:
CR4120S-10 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 10A AC - Na zalogi:
477
- del #:
CR4120S-100 - Proizvajalci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC - Na zalogi:
541
