QS1 KQS1 BK N C
C&K
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite QS1 KQS1 BK N C z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite QS1 KQS1 BK N C z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Proizvajalec | C&K |
| Opis | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Proizvajalec | C&K |
| Opis | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 3144 pcs |
| Podatkovni list | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Izdelek | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Kategorija | stikala |
| Voltage Rating - DC | 30V |
| Napetost - oskrba | - |
| Tip | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Sklop zaključka | Card Edge |
| Funkcija stikala | 4-Way Directional |
| Serija | QS |
| Mere izreza plošče | - |
| Izhod | Digital (Mechanical Switch) |
| Druga imena | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| delovna temperatura | -25°C ~ 85°C |
| Operativna sila | - |
| Tip montaže | Panel Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mehansko življenje | 1,000,000 Cycles |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkcije, ekstra | - |
| Lastnosti | - |
| Električno življenje | 1,000,000 Cycles |
| natančen opis | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Trenutna ocena | 100mA (DC) |
| Kontaktni material | - |
| Obrnite se na Dokončaj | - |
| Tip aktuatorja | Rocker |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije C&K. Imamo 3144 kosov C&K QS1 KQS1 BK N C na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
QS101XXB24 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - Na zalogi:
32180
- del #:
QS101XXHG110 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - Na zalogi:
36916
- del #:
QS10.481-D1 - Proizvajalci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Na zalogi:
191
- del #:
QS10.121-A1 - Proizvajalci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - Na zalogi:
158
- del #:
QS101XXB12 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - Na zalogi:
31827
- del #:
QS10.241-C1 - Proizvajalci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Na zalogi:
223
- del #:
QS10.241-D1 - Proizvajalci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Na zalogi:
274
- del #:
QS101XXHB220 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - Na zalogi:
23818
- del #:
QS101XXHG220 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - Na zalogi:
44988
- del #:
QS101XXHB110 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - Na zalogi:
25089
- del #:
QS101XXG24 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - Na zalogi:
49465
- del #:
QS101XXG12 - Proizvajalci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - Na zalogi:
48368
- del #:
QS10.481-A1 - Proizvajalci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Na zalogi:
167
