BK/GMA-1-R
Bussmann (Eaton)
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite BK/GMA-1-R z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite BK/GMA-1-R z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | BK/GMA-1-R |
|---|---|
| Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
| Opis | FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.148 | $0.143 | $0.139 | $0.117 | $0.097 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
| $0.088 | $0.075 | $0.066 | $0.059 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | BK/GMA-1-R |
|---|---|
| Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
| Opis | FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 375219 pcs |
| Podatkovni list | GMA Series Datasheet |
| Izdelek | BK/GMA-1-R-001.jpg , BK/GMA-1-R-002.jpg |
| Kategorija | Circuit Protection |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Velikost / dimenzija | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Serija | GMA |
| Odzivni čas | Fast |
| Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | 5mm x 20mm |
| Druga imena | 283-2837 BK-GMA-1-R BK/GMA-1-R-ND BK/GMA1R |
| delovna temperatura | - |
| Tip montaže | Holder |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Taljenje I²t | 0.48 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta varovalk | Cartridge, Glass |
| DC hladna upornost | 0.163 Ohms |
| Trenutna ocena | 1A |
| Barva | - |
| Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost | 35A |
| Odobritve | CSA, PSE, UL |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Bussmann (Eaton). Imamo 375219 kosov Bussmann (Eaton) BK/GMA-1-R na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
BK/GLX-3 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE BOARD MOUNT 3A 125VAC RAD - Na zalogi:
4363
- del #:
BK/GLR-5 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE CARTRIDGE 5A 300VAC - Na zalogi:
37191
- del #:
BK/GMA-10-R - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM - Na zalogi:
350929
- del #:
BK/GLR-6 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE CARTRIDGE 6A 300VAC - Na zalogi:
35748
- del #:
BK/GMA-1.25-R - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
318406
- del #:
BK/GMA-1.5A - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
5723
- del #:
BK/GLX-3/4 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE BRD MNT 750MA 125VAC RADIAL - Na zalogi:
4875
- del #:
BK/GMA-1.6-R - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
327158
- del #:
BK/GMA-100MA - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
5100
- del #:
BK/GMA-1.5-R - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
347125
- del #:
BK/GLR-9 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE CARTRIDGE 9A 300VAC - Na zalogi:
37920
- del #:
BK/GMA-1.6A - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
5823
- del #:
BK/GLR-8 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE CARTRIDGE 8A 300VAC - Na zalogi:
30241
- del #:
BK/GLX-2 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE BOARD MOUNT 2A 125VAC RAD - Na zalogi:
3929
- del #:
BK/GMA-1.25A - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
5778
- del #:
BK/GLX-1/4 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC RAD - Na zalogi:
4545
- del #:
BK/GMA-100-R - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM - Na zalogi:
165269
- del #:
BK/GLR-7 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE CARTRIDGE 7A 300VAC - Na zalogi:
32080
- del #:
BK/GLX-1/2 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE BRD MNT 500MA 125VAC RADIAL - Na zalogi:
4711
