79425-414HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 79425-414HLF z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 79425-414HLF z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 79425-414HLF |
|---|---|
| Proizvajalec | Amphenol FCI |
| Opis | HEADER BERGSTIK |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 79425-414HLF |
|---|---|
| Proizvajalec | Amphenol FCI |
| Opis | HEADER BERGSTIK |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5575 pcs |
| Podatkovni list | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Izdelek | 79425-414HLF.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Board |
| Oklepanje | Unshrouded |
| Serija | BERGSTIK® II |
| Razmik med vrsticami - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | 0.410" (10.41mm) |
| delovna temperatura | - |
| Število vrstic | 2 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 14 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Izolacijski material | - |
| Višina izolacije | 0.100" (2.54mm) |
| Barva izolacije | Black |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| natančen opis | Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) |
| Trenutna ocena | - |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Square |
| Kontaktni material | Phosphor Bronze |
| Dolžina stika - post | 0.120" (3.05mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | 0.190" (4.83mm) |
| Stik s fino debelino - post | - |
| Končna debelina - parjenje | 100.0µin (2.54µm) |
| Stopite v stik - konec | Tin |
| Stik s koncem - parjenje | Tin |
| Vrsta priključka | Header |
| Aplikacije | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Amphenol FCI. Imamo 5575 kosov Amphenol FCI 79425-414HLF na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
