794236-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794236-1 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794236-1 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 794236-1 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.465 | $0.408 | $0.352 | $0.288 | ||
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
| $0.256 | $0.224 | $0.213 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 794236-1 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 99538 pcs |
| Podatkovni list | 794236 |
| Izdelek | 794236-1-001.jpg , 794236-1-002.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Oklepanje | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | Commercial MATE-N-LOK |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - |
| Pitch - parjenje | 0.200" (5.08mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | - |
| Druga imena | 794236-1-ND 7942361 A25422 |
| delovna temperatura | -55°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 1 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 4 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Izolacijski material | Polyamide (PA), Nylon |
| Višina izolacije | 0.375" (9.53mm) |
| Barva izolacije | White |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Detent Lock |
| natančen opis | Connector Header Through Hole 4 position 0.200" (5.08mm) |
| Trenutna ocena | 15A |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Kontaktni material | Phosphor Bronze |
| Dolžina stika - post | 0.150" (3.81mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | - |
| Stik s fino debelino - post | - |
| Končna debelina - parjenje | - |
| Stopite v stik - konec | Tin |
| Stik s koncem - parjenje | Tin |
| Vrsta priključka | Header |
| Aplikacije | General Purpose |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Agastat Relays / TE Connectivity. Imamo 99538 kosov Agastat Relays / TE Connectivity 794236-1 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
794238-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na zalogi:
96316
- del #:
794241-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Na zalogi:
92218
- del #:
794231-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
245905
- del #:
794228-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 18-22AWG GOLD CRIMP - Na zalogi:
198211
- del #:
794227-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - Na zalogi:
153677
- del #:
794245-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na zalogi:
75340
- del #:
794242-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na zalogi:
69939
- del #:
794229-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-22AWG GOLD CRIMP - Na zalogi:
157784
- del #:
794229-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-22AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
559285
- del #:
794239-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Na zalogi:
141026
- del #:
794237-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Na zalogi:
184362
- del #:
794244-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na zalogi:
119900
- del #:
794227-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
480890
- del #:
794228-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 18-22AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
748055
- del #:
794243-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na zalogi:
121956
- del #:
794230-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP - Na zalogi:
195372
- del #:
794230-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 16-20AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
281993
- del #:
794246-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na zalogi:
64094
- del #:
794231-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - Na zalogi:
174017
- del #:
794240-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na zalogi:
122590
