794120-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794120-2 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794120-2 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 794120-2 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | 02P CMNL PC HDR ASSY RA V0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.527 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 794120-2 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | 02P CMNL PC HDR ASSY RA V0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 65328 pcs |
| Podatkovni list | 794120 |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Oklepanje | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | Commercial MATE-N-LOK |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - |
| Pitch - parjenje | 0.200" (5.08mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | - |
| delovna temperatura | -55°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 1 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 2 |
| Tip montaže | Through Hole, Right Angle |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Izolacijski material | Polyamide (PA), Nylon |
| Višina izolacije | 0.345" (8.76mm) |
| Barva izolacije | Natural |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | Board Guide, Board Lock |
| Tip pritrjevanja | Detent Lock |
| natančen opis | Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.200" (5.08mm) |
| Trenutna ocena | 12A |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Kontaktni material | Copper Alloy |
| Dolžina stika - post | 0.140" (3.56mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | - |
| Stik s fino debelino - post | - |
| Končna debelina - parjenje | - |
| Stopite v stik - konec | Tin |
| Stik s koncem - parjenje | Tin |
| Vrsta priključka | Header |
| Aplikacije | General Purpose |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Agastat Relays / TE Connectivity. Imamo 65328 kosov Agastat Relays / TE Connectivity 794120-2 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
794115-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P SL156 HSG W/LCK RAMP NATL #2 - Na zalogi:
451319
- del #:
794107-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 22POS R/A M-UMNL AU - Na zalogi:
8721
- del #:
794116-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
04P .156 MNL PLUG - Na zalogi:
51047
- del #:
794132-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT/CAP 4POS MATE-N-LOK - Na zalogi:
97428
- del #:
794140-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP DUAC PWR CONN SCKT CONT AU - Na zalogi:
222300
- del #:
794120-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER PIN RT/ANG 2POS TIN - Na zalogi:
66323
- del #:
794142-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 26-22AWG GOLD - Na zalogi:
196406
- del #:
794137-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-22 AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
956254
- del #:
794136-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG M-UMNL GOLD - Na zalogi:
231913
- del #:
794136-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG CRIMP - Na zalogi:
3978
- del #:
794108-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 AU - Na zalogi:
6500
- del #:
794130-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 9CIRC DUPLEX - Na zalogi:
13966
- del #:
794108-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
18229
- del #:
794139-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - Na zalogi:
187352
- del #:
794115-8 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P SL156 HSG W/LR,W/O#2 - Na zalogi:
80700
- del #:
794119-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
02P CMNL PC HDR HSG RA - Na zalogi:
12975
- del #:
794141-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP DUAC CONN SCKT CONT LP AU - Na zalogi:
169662
- del #:
794118-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP/RCPT 4POS M-N-L PNL MT - Na zalogi:
84585
- del #:
794117-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT HOUSING 4POS .156 MNL - Na zalogi:
91579
- del #:
794138-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET GOLD - Na zalogi:
178584

