5492022-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 5492022-6 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 5492022-6 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 5492022-6 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 5492022-6 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5349 pcs |
| Podatkovni list | 5492022 |
| Kategorija | Cable Assemblies |
| Tip | Singlemode, Duplex |
| Serija | OPTIMATE |
| Povratna izguba | 55dB |
| Ocene | OFNR |
| delovna temperatura | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dolžina - na splošno | 49.2' (15.0m) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakna (izolacijski material) | - |
| Izguba vstavka | 0.50dB |
| Vrsta vlaken | - |
| Lastnosti | Riser, Zipcord |
| natančen opis | Cable Fiber Optic FC/UPC (2) To FC/UPC (2) 49.2' (15.0m) |
| Barva - Konektorji | Blue |
| Barva - kabel | Yellow |
| Vrsta kabla | Twin Zip |
| Premer kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. priključek | FC/UPC (2) |
| 1. priključek | FC/UPC (2) |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Agastat Relays / TE Connectivity. Imamo 5349 kosov Agastat Relays / TE Connectivity 5492022-6 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
5492065-6 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - Na zalogi:
4947
- del #:
5492021-6 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)49FT - Na zalogi:
5161
- del #:
5492021-7 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)65FT - Na zalogi:
5694
- del #:
5492052-4 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - Na zalogi:
21686
- del #:
5492022-7 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT - Na zalogi:
5462
- del #:
5492021-8 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - Na zalogi:
4616
- del #:
5492022-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)3FT - Na zalogi:
6043
- del #:
5492022-5 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)33FT - Na zalogi:
5851
- del #:
5492022-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)10FT - Na zalogi:
5261
- del #:
5492022-8 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)98FT - Na zalogi:
5141
- del #:
5492052-5 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - Na zalogi:
22892
- del #:
5492065-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM BUF FIB SC(NG)3.06M - Na zalogi:
4150
- del #:
5492065-5 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - Na zalogi:
4517
- del #:
5492022-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)6FT - Na zalogi:
5205
- del #:
5492022-4 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)16FT - Na zalogi:
5422
- del #:
5492021-5 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)33FT - Na zalogi:
5149
- del #:
5492021-9 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - Na zalogi:
5628
- del #:
5492022-9 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)19FT - Na zalogi:
4751
- del #:
5492051-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Na zalogi:
12215
- del #:
5492051-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Na zalogi:
10795

